Maybe some changes...

Heii !! Mimo tego że jest 23 styczeń, postanowiłam że napiszę post na temat moich postanowień. Tak wiemm..... ( prawie ) każdym...
Heii !!

Mimo tego że jest 23 styczeń, postanowiłam że napiszę post na temat moich postanowień. Tak wiemm..... ( prawie ) każdym pisał o tym na swoim blogu. Lecz i  ja chcę się  tym z wami podzielić oraz z drugiej strony jest to fajny sposób zapisania ich, gdyż kartkę zawszę można zgubić, a na blogu raczej się nie zawieruszy. Przechodząc do sedna, przedstawiam wam moje postanowienia na 2016 rok : 


1)  Rozwinąć w miarę moich możliwości bloga - pierwszego stycznia w tym roku, zmieniłam wygląd bloga, lecz podobał mi się on aż 3 dni.... I tak oto jakiś tydzień temu, znalazłam to czego szukałam !! Piszcie w komentarzach co o nim sądzicie. Zmieniając temat chcę by posty pojawiały się częściej, i wiem, nie jestem systematyczna pod tym względem. Chęci są lecz.. zdjęć brak. Ale chcę to zmienić, jeszcze nie wiem jak, ale coś wymyślę.

2) Nauka - Jak wiecie ( a jeśli nie to się zaraz dowiecie ) chodzę do trzeciej klasy gimnazjum. Pierwszy semestr ciągle trwa, ale totalnie go " olałam " nie chciało mi się chodzić do szkoły, uczyć się, jedyne o czym marzyłam to sen. Ale ile można tak żyć ? Chcę iść do dobrego liceum i niczego nie żałować mówiąc - mogłam się bardziej postarać. Chociaż mimo mojego zaskoczenia, oceny na prawdę nie są złe ! Myślałam że będzie o wiele gorzej. Semestr jeszcze się nie skończył, oceny proponowane wystawione. Jak na razie systematycznie się uczę i widzę tego dużo pozytywnych efektów. Chcę tak dotrzymać do końca roku szkolnego , bo wiem że mogę dać z siebie więcej. A no i oczywiście za jakieś 3 miesiące, piszę test trzecioklasisty, stresu trochę jest.

3) Social Media - Pod koniec 2015 roku założyłam snapchata dla czytelników mojego bloga. Ostatnio go trochę zaniedbałam przez naukę, leczy gdy tylko mam czas, odzywam się do was i odpowiadam na pytania. ( które możecie zadawać na moim asku ). Chcę mieć z wami większy kontakt, gdyż zależy mi na dobrych relacjach z wami :) Mam również zamiar założyć grupę na fb, lecz przewiduję to zrobić gdy będzie was trochę więcej. 


4) Zdrowe odżywianie - O taak.... Zawsze tak jest, od nowego roku będę się zdrowo odżywiać, a kilka dni później idziemy do McDonalda lub KFC na cheeseburgera. A przecież to nie o to w tym chodzi ! Nie zaliczam się do osób które kochają jadać w takich miejscach, ponieważ jedyne co tam jem to frytki albo jogurt. Jest to jedne z postanowień które udaje mi się realizować, jak do tej pory np. nie pije gazowanych napoi ( ale to już od jakiś 3-4 miesiące ), soki sama sobie wyciskam, jeśli chodzi o słodycze to od początki roku, zjadłam aż dwie czekoladki ( jest postęp ! ), wiadomo że zdarza się ochota na coś słodkiego, wtedy sięgam po jakieś owoce.  

5) Sport -  postanowiłam zacząć powoli, od jakiś 15-20 minut ćwiczeń codziennie. I teraz już sama mam potrzebę ćwiczenia, bo jak tego nie zrobię to jestem zła na siebie i mam dużo niewykorzystanej energii. Podsumowując stało się to ( tak jaki i zdrowe odżywianie ) moją rutyną. I ma nadzieję że uda mi się to tak utrzymać, jak do tej pory, ponieważ sprawia mi to również dużo przyjemności.

6)  Więcej czasu spędzać w gronie mojej rodziny i przyjaciół - rodzinka, tak jak i moim przyjaciele ( prostując przyjaciółka ) są dla mniej najważniejsi. Chcę spędzać więcej chwil z nimi, bo wiem że czas ten nie będzie zmarnowany. 

7) Nie przejmować się krytyką innych - mam tu na myśli raczej krytykę kierowaną w moją stronę przez tak zwane " anonimy ". Jest tego bardzo mało, lecz pojawiają się od czasu do czasu.  Coraz bardziej uświadamiam sobie, że słowa te są tak naprawdę nic warte. 


8) Myśleć pozytywnie- Jest to jedno z najważniejszych postanowień ! Ostatnio wszystko postrzegałam od tej złej strony. Przez co chodziłam zdołowana, ale chcę to zmienić ! Nie chcę się przejmować jakimiś drobnostkami, które tak na prawdę nie są ważne.


Podsumowując 
Dużo planów jest, a chęci do realizowania ich jeszcze więcej !!

Piszcie w komentarzach, jakie wasza są postanowienia na ten rok. 

You Might Also Like

13 komentarze

 1. Ja w tym roku nie mam żadnych postanowień.. :)

  http://fromcarolinee.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 2. Super postanowienia mam nadzieję że wszystkie *spełnisz* i że będzie więcej zdjęć na bloga abyś częściej pisała posty.
  Super post, zdjęcie i design bardzo mi się podoba lubię minimalistyczne designi :).
  Życzę dużo weny i dobrej średni na 2 semestr .
  Pozdrawiam kvlinowska http://kvlinowska-kvlinowskaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia w realizacji Twoich postanowień :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia w realizowaniu postanowień :**
  Postanowienia mam trochę podobne :)

  http://pisanedlasiebie.blogspot.com/2016/01/the-best-applications-to-phone.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja w tym roku pierwszy raz coś sobie postanowiłam i mam zamiar wytrwać. Twoje są świetne i oby udało Ci się je spełnić.:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również stwierdziłam że jak sobie coś postanowię to i tak nie spełnie swoich oczekiwań . Dlatego postanowiłam nie mieć postanowień i wziąść się do roboty ;D

  Buziaki, życzę Ci Kochana abyś wytrwała w swoich postanowieniach ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny wpis! Życzę Ci dużo wytrwałości! :)
  Karolina
  Zapraszam na mój blog: http://karolinaprzybyl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja w nowym roku chcę bardziej przyłożyć się do blogowania.
  Świetne postanowienia.

  Pozdrawiam, nataa-natkaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Powodzenia :)
  natalii-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. moje postanowienie to obronić pracę i zdobyć licencjat :)! wytrwałości!

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja nigdy nie robiłam listy postanowień, zawsze "idę z prądem" i jeśli coś sobie wymyśle, np. ograniczenie słodyczy, to tak robię :P Życzę wytrwałości w realizowaniu postanowień ^^

  Zapraszam! KLIK~martyna-k.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja w tym roku też zrobiłam mini listę :)

  wmymswieciewitam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja w tym roku wyjątkowo nie mam postanowień ;)
  Nie wiem jaki był wcześniej wygląd bloga, ale ten mi się bardzo podoba - lubię takie jasne, przejrzyste :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy